Корпоративним клієнтам

Компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» є офіційним дистриб’ютором автомобілів Запорізького автомобілебудівного заводу, а саме: ЗАЗ Lanos, Sens, Lanos пікап, Forza та флагман модельної лінійки ЗАЗ VIDA, що створена на базі популярного автомобіля Chevrolet Aveo, але має більш демократичну ціну.

Важливим напрямком нашої діяльності є робота з корпоративними клієнтами, що передбачає гнучку систему знижок не тільки на автомобілі, але й на запчастини та сервісне обслуговування.

Багаторічний досвід роботи, індивідуальний підхід до клієнтів, врахування специфіки діяльності кожного підприємства – є основними принципами роботи нашої компанії.

Надійність та практичність автомобілів ЗАЗ оцінили більш ніж півмільйона автовласників, а нашими постійними клієнтами є приватні підприємства малого та середнього бізнесу та ціла низка державних підприємств.

Тож, ми пишаємося тим, що нам довіряють, з нами заощаджують!

МИ ВАМ ПРОПОНУЄМО:

  • найбільш розгалужену дилерську мережу в Україні: більше 150 сервісних станцій і автосалонів у всіх регіонах країни
  • спеціальні ціни корпоративним клієнтам на автомобілі, запчастини та сервісні послуги
  • першочергові поставки автомобілів
  • вигідні умови придбання автомобілів, що надаються Вашій компанії, поширюються й на Ваших співробітників, охочих придбати автомобілі для особистого користування
  • гарантійна підтримка по всій території України
  • спеціальні умови проходження сервісного обслуговування
  • вигідні ціни на додаткове обладнання
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта


Завітайте до найближчого дилерського центру та отримайте кваліфіковану консультацію персонального менеджера, який буде супроводжувати Ваш бізнес та допоможе прийняти вигідне рішення!

Детальні умови співпраці, а також відповіді на всі запитання Ви можете отримати, попередньо заповнивши форму зворотного зв'язку

або звернувшися до служби торгівлі автомобілями sales@ukravto.ua

Прізвище*
Ім’я*
По-батькові
Яку компанію представляєте*
Контактний телефон*
Е-mail*
Ваш запит*
Захисний код
 
 

slogan