Підібрати кредитну програму

«Експрес Кредит» активно співпрацює з надійними банками-партнерами, які пропонують цікаві умови кредитування для купівлі легкових автомобілів у дилерській мережі Корпорації УкрАВТО.

Зараз на вибір представлено більше 10 кредитних програм від низки банків-партнерів, які відповідають потребам різних клієнтів!

Для того, щоб вибрати найбільш вигідну для Вас кредитну програму (дізнатися попередній розмір щомісячного платежу, суму комісії та інші умови кредитування), пропонуємо скористатися кредитним калькулятором. Вам необхідно задати ключові параметри: модель автомобіля, вартість, початковий внесок і термін кредитування. На додаток до основних критеріїв розрахунку в калькуляторі можна врахувати також кредитування додаткового обладнання і бажану схему погашення: ануїтет або стандартну. Результати розрахунку Ви отримаєте у вигляді таблиці, в якій можна порівняти декілька варіантів.

На першій сторінці калькулятор відображає розрахунок платежів за 3-а кредитними пропозиціям - із найбільш вигідними для Вас ефективними процентними ставками. Завдяки цьому Ви зможете легко обрати найкращі умови.

Крім того, у всій мережі УкрАВТО діє спеціальна пропозиція від банків-партнерів - кредит на ремонт автомобіля, який можна оформити без довідки про доходи. Тепер покупка запасних частин, встановлення додаткового обладнання та будь-які інші сервісні послуги стали доступнішими більшості клієнтів.

Ми не просто робимо автомобілі ближче до людей, ми змінюємо якість життя кожного!

Ви можете розрахувати щомісячний платіж за цією програмою за допомогою кредитного калькулятора.

Дізнатися більш детальну інформацію про діючих кредитних пропозиціях можна за номером 
0 800 502 310 або на сайті www.express-credit.com.ua

 

Область:
Модель:
Вартість, грн.:
  Акційні Стандартні
Аванс:
Строк кредитування :
Кредитування додаткового обладнання (ГБО): Ні Так Сума кредиту на ГБО:
Схема погашення: Ануїтет Загальна
 

Літні знижки на ЗАЗ Vida! 31 липня 2017

Ціни на флагманську модель лінійки ЗАЗ знижені до 11%, що дозволить заощадити до 28 тис. грн бюджету при придбанні ав...

Автомобіль ЗАЗ-966 святкує п'ятдесятиріччя 6 березня 2017

Виробництво автомобіля почалося в 1967 г. і тривало до 1972 року. Поряд з базовими модифікаціями автомобілів &la...

ЗАЗимуємо разом!!! 21 листопада 2016

Фінальний розпродаж автомобілів ZAZ!

 

slogan