Стати дилером

Автомобілі, які можна вважати візитною карткою України, виготовляються на українському підприємстві руками найкращих українських фахівців. Звичайно ж, це Запорізький автомобілебудівний завод. Автомобілі, які увібрали найкращі традиції автомобілебудування, проходять всі етапи зборки на одному підприємстві, яке має сертифікат якості ISO 9001. Процес збирання автомобіля проходить під жорстким контролем стандартів якості з урахуванням найсуворіших вимог, із залученням найсучаснішого обладнання, якому немає аналогів в Україні.

Наразі клієнтам пропонуються декілька моделей, що мають шильдик ЗАЗ на радіаторній решітці: Sens, Lanos, Forza, Lanos пікап, а також новинка – модель ЗАЗ VIDA. Кожна з цих моделей уже встигла зробити щасливою сотні тисяч автовласників у багатьох країнах світу. Ці автомобілі залишаються популярними вже не один рік, про що свідчать продажі. Це й не дивно, оскільки мова йде про дійсно витривалі, якісні, надійні, і, що найголовніше, доступні автомобілі, перевірені українськими шляхами. Навіть важкий для всього авторинку кризовий рік не зміг похитнути позиції представників продуктової лінійки ЗАЗ: Lanos і Sens знову стали лідерами продажів в Україні.

Філія Української Автомобільної Корпорації - компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» - працює на ринку України з 2002 року. Сьогодні «АвтоЗАЗ-сервіс» є офіційним дистриб’ютором автомобілів ЗАЗ в Україні. Дилерська мережа компанії є найбільшою в Україні.

Пропонуємо іВам разом із нами будувати перспективнийтаприбутковий бізнес, запрошуємо зацікавлені організаціїстати офіційним дилеромавтомобілів ЗАЗ. З питань налагодження співпраці звертайтеся, будь ласка, до відділу розвитку дилерської мережі Філії «АвтоЗАЗ-сервіс».

Контактна особа: Коцюк Олексій Анатолійович

тел. (044) 201-33-08

e-mail: a.kotsuk@ukravtozaz.com

Компанія «Юніверсал Моторз Груп» АТ «УкрАВТО» запрошує на "День відкритих дверей на "ЗАЗ" 28 серпня 2019

Компанія «Юніверсал Моторз Груп» АТ «УкрАВТО» - офіційний дистриб'ютор автобусної техніки віт...

«День відкритих дверей» на ЗАЗі став доброю традицією 20 червня 2019

Компанія Юніверсал Моторз Груп, офіційний дистриб'ютор комерційної техніки і автобусів ЗАЗ, структурний підрозділ Кор...

Запорізький Автомобілебудівний Завод провів «День відкритих дверей» 28 травня 2019

22 травня 2019 року Запорізький Автомобілебудівний Завод спільно з дистриб'юторською компанією АФ "Юніверсал Моторз Г...

 

slogan