«День відкритих дверей» на ЗАЗі став доброю традицією 20 червня 2019

Компанія Юніверсал Моторз Груп, офіційний дистриб'ютор комерційної техніки і автобусів ЗАЗ, структурний підрозділ Корпорації УкрАВТО, 12 червня 2019 року провела черговий форум для представників Донецької Обласної Державної Адміністрації на Запорізькому автомобілебудівному заводі.

Регламентом робочого візиту представників Департаменту Розвитку Базових Галузей Промисловості Донецької Обласної Державної Адміністрації була передбачена презентація перспектив подальшого розвитку лінійки пасажирських автобусів, які буде виробляти українське підприємство, озвучені переваги кожної моделі, а також проведено тест-драйв нової моделі приміського автобуса ЗАЗ А08 і міського автобуса ЗАЗ А10. 

Крім цього учасникам заходу була проведена оглядова екскурсія по території Запорізького автомобілебудівного заводу в статусі пасажирів автобусів ЗАЗ всіх серій. У складальному цеху заводу відвідувачі детально ознайомилися з усіма етапами виробництва пасажирського транспорту. В рамках зустрічі були порушені актуальні питання модернізації транспортної галузі в регіоні і в Україні, в цілому. 

Нагадаємо, що це не перший візит представників Обласних Адміністрацій на Завод, раніше Дистриб'юторська компанія Юніверсал Моторз Груп спільно з керівництвом ЗАЗ організувала День Відкритих дверей для Запорізької Міської і Обласної Державних Адміністрацій.

В даний момент, Запорізький автомобілебудівний завод проходить процедуру санації, план якої розрахований на 6 місяців. Успішна реалізація плану, діяльність відповідно до якого строго регламентована, дозволить підприємству повернутися до повноцінної діяльності в сфері виробництва.

Джерело інформації: http://www.bus-truck.com.ua/

При використанн інформації даного сайта, посилання на сайт обов'язкове.

Детальну інформацію про автобуси ЗАЗ ви можете знайти на сайті zaz.ua, а також за телефоном гарячої лінії 0-800-339-129.

Довідка
Дистриб'юторська компанія «Юніверсал Моторз Груп», яка входить до групи компаній корпорації УкрАВТО, є офіційним дистриб'ютором вантажних автомобілів TATA і автобусів ЗАЗ, і працює в сегменті вантажних автомобілів і пасажирських автобусів, здійснюючи продаж комерційної техніки, а також її повне сервісне обслуговування. Дилерські центри компанії знаходяться у всіх куточках України і пропонують повний спектр послуг з продажу, обслуговування і супроводу клієнтів.

Запорізький автомобілебудівний завод передав шкільні автобуси районам Запорізького регіону 11 серпня 2020

Запорізький автомобілебудівний завод передав шкільні автобуси районам Запорізького регіону

АФ «ЮНІВЕРСАЛ МОТОРЗ ГРУП» - офіційний дистриб’ютор комерційної техніки ЗАЗ відновлює роботу автосалонів 7 квiтня 2020

 Юніверсал Моторз Груп заявляє про відновлення роботи автосалонів та дилерських центрів з 07 квітня 2020 року. Д...

 

slogan