ЗАЗ Lanos Pick-up у продажу із новими опціями 22 травня 2014

Модифікації автомобілю ЗАЗ Lanos Pick-up відтепер у продажі із подушкою безпеки водія. 

Модель ЗАЗ Lanos Pick-Up – випробуване часом рішення для вантажних перевезень в «середньоваговій категорії». Цей 2-х дверний фургон від ЗАЗ агрегатується 1,5-літровим двигуном General Motors з 5-ти-ступінчатою механічною коробкою передач, який відповідає стандартам токсичності Євро-4. Задля витривалості автомобіль має посилену задню підвіску, яка розрахована на перевезення 527 кг вантажу. Великий об'єм багажного відділення (2500 л), невелика навантажувальна висота та широкий кут відкриття дверей – дозволять з легкістю працювати в багажному відділенні людині середнього зросту.

Усі модифікації цієї комерційної моделі від ЗАЗ мають такі опції безпеки, як поперечний брус, що захищає від бічного удару, інерційні ремені безпеки та індикатор непристебнутого ременю. Відтепер – у комплектаціях «комфорт» та «люкс» доступна нова опція – подушка безпеки водія. Крім того, усі модифікації моделі мають у своєму арсеналі віднедавна дзеркала із підігрівом та повторювачем повороту. У залежності від модифікації, в авто може встановлюватись така необхідна опція комфорту, як кондиціонер. У всіх комплектаціях пропонується радіопідготовка, до якої входять 2 динаміки та антена.

lanos_pickupНадійність і невибагливість в експлуатації – саме ті характеристики, які роблять Lanos Pick-up вигідним варіантом для міських і заміських перевезень. Серед інших важливих експлуатаційних якостей – економічність. Витрати пального становлять від 5,8 л у заміському циклі. Вантажопідйомність автомобілю –  527 кг. Такі характеристики Lanos Pick-up роблять його одним із найпопулярніших фургонів на ринку легкої комерційної техніки – придатних до використання у щоденній роботі як приватних підприємців, так і великих корпорацій.

Офіційні дилери Філії «АвтоЗАЗ-сервіс» пропонують сьогодні модель Lanos Pick-up за ціною від 99 185 грн*. Крім того, модель може бути оснащена газобалонним обладнанням, що дозволить автомобілісту економити витрати на пальне. Ціна Lanos Pick-up із ГБО становить від 108 745 грн*.

ЗАЗ Lanos Pick-up – справжній «трудівник»! Це саме той представник  комерційного модельного ряду, який завдяки своїй витривалості та місткості у поєднанні із лояльною ціною стане незамінним помічником у повсякденних справах!

 *Ціну наведено станом на 22.05.2014 згідно діючого реєстру цін.

Відвідайте сторінки ЗАЗ у соціальних мережах:.jpg_02 _-_ .jpg_01

Юніверсал Моторз Груп презентувала приміський автобус А08 в рамках виставки City Trans Ukraine-2019 2 квiтня 2019

  28 і 29 березня в Києві на території НСК «Олімпійський» відбулася виставка City Trans Ukraine-201...

ЗАЗ запустив виробництво нового автобуса 22 березня 2019

Запорізький Автомобілебудівний Завод (входить в структуру Української Автомобільної Корпорації) починає виробництво н...

 

slogan