«День відкритих дверей» на ЗАЗі став доброю традицією 20 червня 2019

Компанія Юніверсал Моторз Груп, офіційний дистриб'ютор комерційної техніки і автобусів ЗАЗ, структурний підрозділ Корпорації УкрАВТО, 12 червня 2019 року провела черговий форум для представників Донецької Обласної Державної Адміністрації на Запорізькому автомобілебудівному заводі.

Регламентом робочого візиту представників Департаменту Розвитку Базових Галузей Промисловості Донецької Обласної Державної Адміністрації була передбачена презентація перспектив подальшого розвитку лінійки пасажирських автобусів, які буде виробляти українське підприємство, озвучені переваги кожної моделі, а також проведено тест-драйв нової моделі приміського автобуса ЗАЗ А08 і міського автобуса ЗАЗ А10. 

Крім цього учасникам заходу була проведена оглядова екскурсія по території Запорізького автомобілебудівного заводу в статусі пасажирів автобусів ЗАЗ всіх серій. У складальному цеху заводу відвідувачі детально ознайомилися з усіма етапами виробництва пасажирського транспорту. В рамках зустрічі були порушені актуальні питання модернізації транспортної галузі в регіоні і в Україні, в цілому. 

Нагадаємо, що це не перший візит представників Обласних Адміністрацій на Завод, раніше Дистриб'юторська компанія Юніверсал Моторз Груп спільно з керівництвом ЗАЗ організувала День Відкритих дверей для Запорізької Міської і Обласної Державних Адміністрацій.

В даний момент, Запорізький автомобілебудівний завод проходить процедуру санації, план якої розрахований на 6 місяців. Успішна реалізація плану, діяльність відповідно до якого строго регламентована, дозволить підприємству повернутися до повноцінної діяльності в сфері виробництва.

Джерело інформації: http://www.bus-truck.com.ua/

При використанн інформації даного сайта, посилання на сайт обов'язкове.

Детальну інформацію про автобуси ЗАЗ ви можете знайти на сайті zaz.ua, а також за телефоном гарячої лінії 0-800-339-129.

Довідка
Дистриб'юторська компанія «Юніверсал Моторз Груп», яка входить до групи компаній корпорації УкрАВТО, є офіційним дистриб'ютором вантажних автомобілів TATA і автобусів ЗАЗ, і працює в сегменті вантажних автомобілів і пасажирських автобусів, здійснюючи продаж комерційної техніки, а також її повне сервісне обслуговування. Дилерські центри компанії знаходяться у всіх куточках України і пропонують повний спектр послуг з продажу, обслуговування і супроводу клієнтів.

Компанія «Юніверсал Моторз Груп» АТ «УкрАВТО» запрошує на "День відкритих дверей на "ЗАЗ" 28 серпня 2019

Компанія «Юніверсал Моторз Груп» АТ «УкрАВТО» - офіційний дистриб'ютор автобусної техніки віт...

Запорізький Автомобілебудівний Завод провів «День відкритих дверей» 28 травня 2019

22 травня 2019 року Запорізький Автомобілебудівний Завод спільно з дистриб'юторською компанією АФ "Юніверсал Моторз Г...

Юніверсал Моторз Груп презентувала приміський автобус А08 в рамках виставки City Trans Ukraine-2019 2 квiтня 2019

  28 і 29 березня в Києві на території НСК «Олімпійський» відбулася виставка City Trans Ukraine-201...

 

slogan