АФ «ЮНІВЕРСАЛ МОТОРЗ ГРУП» - офіційний дистриб’ютор комерційної техніки ЗАЗ відновлює роботу автосалонів 7 квiтня 2020

 Юніверсал Моторз Груп заявляє про відновлення роботи автосалонів та дилерських центрів з 07 квітня 2020 року. Дане рішення стало можливим завдяки постанові Кабінету Міністрів України №255 від 2 квітня 2020 року. При цьому в автосалонах і дилерських центрах в обов'язковому порядку проводяться всі необхідні процедури і вжиті заходи для забезпечення максимальної безпеки клієнтів і співробітників.

Комерційна техніка, як інструмент ведення бізнесу, необхідна ланка життєдіяльності багатьох підприємств. До вибору комерційних автомобілів та автобусів відносяться дуже ретельно, розглянувши всі переваги, комплектації і вартість обраної моделі. Ми оперативно реагували на введення обмежень під час карантину та підготували блоки дистанційної комунікації з клієнтами, аби вони на власні очі побачили техніку, почули роботу двигуна, продивились кожну деталь, залишаючись вдома. Це були зустрічі онлайн! Ми розуміли, що комерційна техніка є досить вагомим придбанням, на яке, зазвичай, наважуються після особистого знайомства. Тож «Юніверсал Моторз Груп» вітає постанову №255 Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2020 року і відновлює роботу автосалонів та дилерських центрів.


Отже, з 07 квітня 2020 року, дилерські центри та майданчики з продажу комерційної техніки знову відкриті для відвідування клієнтів. Хотілося б звернути Вашу увагу, що всі автосалони і дилерські центри вживають ряд спеціалізованих заходів для досягнення максимальної безпеки клієнтів і працівників: часте провітрювання та дезінфекція приміщень, наявність в місцях загального користування дезінфікуючих засобів і засобів особистого захисту (маски, гумові рукавички), дотримання дистанції під час консультації. Ми відкриті – будемо раді бачити Вас знову в дилерській мережі «УКРАВТО»!
Нагадаємо, що впродовж карантину сервісні центри працювали і обслуговували техніку у штатному режимі, щоб гарантувати своєчасне проходження ТО або проведення гарантійних робіт, тож тут усе без змін.

Детальна інформація:
• про комерційні автомобілі та автобуси ЗАЗ на нашому сайті
• долучайтеся до нашої спільноти у Facebook та будьте в курсі новин

Автосервісна філія «Юніверсал Моторз Груп» - структурний підрозділ корпорації «УКРАВТО» - офіційний дистриб’ютор комерційної техніки і автобусів ЗАЗ. Компанія здійснює продаж та сервісне обслуговування даної техніки.

Запорізький автомобілебудівний завод передав шкільні автобуси районам Запорізького регіону 11 серпня 2020

Запорізький автомобілебудівний завод передав шкільні автобуси районам Запорізького регіону

МИ ПРАЦЮЄМО ОНЛАЙН 24 березня 2020

 

 

slogan