Юніверсал Моторз Груп презентувала приміський автобус А08 в рамках виставки City Trans Ukraine-2019 2 квiтня 2019

 

28 і 29 березня в Києві на території НСК «Олімпійський» відбулася виставка City Trans Ukraine-2019, присвячена розвитку громадського транспорту та міської інфраструктури України, де дистриб'юторська компанія «Юніверсал Моторз Груп» (входить в структуру корпорації «УкрАВТО») представила громадськості новинку Запорізького автомобілебудівного заводу - автобус малого класу А08, виробництво якого вже запущено.

У міжнародній виставці брали участь понад 50 компаній. Цього року захід відвідала рекордна кількість делегатів з 60 міст України, зареєструвалися не менше 70 муніципалітетів.
Ділова програма виставки складалася з профільної конференції, в рамках якої були проведені два інтерактивних круглих столи:
«Транспорт і сучасне місто» (де Олександр Вікторович Погорілий, генеральний директор «Юніверсал Моторз Груп», представив новий автобус ЗАЗ та обговорив з учасниками конференції проблематику громадського транспорту і міської інфраструктури в Україні) і «Міська мобільність».
Виставкова експозиція компанії «Юніверсал Моторз Груп» була представлена автобусом А08 приміської модифікації (також у виробництво запущено автобус А08 шкільної модифікації).
Серед ключових переваг автобуса А08, які слід виділити:
1. Пасажиромісткість:
- Посадочні місця: 28.
- Загальна кількість місць: 43.
2. За рахунок більш сучасної конструкції двигуна А08 має кращі показники з експлуатаційної витрати палива.
3. Ресурс двигун автобуса А08 - 1 млн. км.
4. Конструкція кузова виконана з урахуванням рекомендацій Merсedes Benz забезпечує значно більш високу міцність кузова, а також довговічність в процесі експлуатації.
5. В облицюванні кузова застосовані сучасні композиційні матеріали, що дозволяє знизити вагу і істотно поліпшити корозійну стійкість автобуса в процесі експлуатації.
6. Автобус А08 має додаткове оснащення, що забезпечує безпроблемну експлуатацію в холодну пору року:
• Захисні елементи під днищем кузова;
• Термоізоляція паливного бака;
• Термоізоляція топливопроводов;
• Передпусковий підігрівач;
• Фільтр - сепаратор в паливній системі.
7. Повністю нові, сучасні екстер'єр та інтер'єр.
Впевнені, що флагман лінійки автобусів ЗАЗ - автобус ЗАЗ А08 в комплектації приміський та шкільний - стануть гідною альтернативою застарілого парку перевізників і займуть міцні позиції в автопарках України.

Детальну інформацію про новинку ЗАЗ ви можете знайти на сайті zaz.ua, а також за телефоном гарячої лінії 0-800-339-129.

Довідка
Дистриб'юторська компанія «Юніверсал Моторз Груп», яка входить до групи компаній корпорації УкрАВТО, є офіційним дистриб'ютором вантажних автомобілів TATA і автобусів ЗАЗ, і працює в сегменті вантажних автомобілів і пасажирських автобусів, здійснюючи продаж комерційної техніки, а також її повне сервісне обслуговування. Дилерські центри компанії знаходяться у всіх куточках України і пропонують повний спектр послуг з продажу, обслуговування і супроводу клієнтів.

Галерея (3 фото)

 

МИ ПРАЦЮЄМО ОНЛАЙН 24 березня 2020

 

Компанія «Юніверсал Моторз Груп» АТ «УкрАВТО» запрошує на "День відкритих дверей на "ЗАЗ" 28 серпня 2019

Компанія «Юніверсал Моторз Груп» АТ «УкрАВТО» - офіційний дистриб'ютор автобусної техніки віт...

«День відкритих дверей» на ЗАЗі став доброю традицією 20 червня 2019

Компанія Юніверсал Моторз Груп, офіційний дистриб'ютор комерційної техніки і автобусів ЗАЗ, структурний підрозділ Кор...

 

slogan