Запорізький Автомобілебудівний Завод презентував новий приміський автобус ЗАЗ А-08 5 жовтня 2020

Запорізький Автомобілебудівний Завод, який входить до складу Української Автомобільної Корпорації, в рамках виставки "АгроЕкспо-2020" , презентував новинку - автобус ЗАЗ А08 в модифікації "приміський".

Найбільший автовиробник в Україні, єдине підприємство, що володіє можливостями виробництва автомобільної техніки по повному циклу, Запорізький Автомобілебудівний Завод, на агрофорумі "АгроЕкспо-2020", презентував новий автобус малого класу. Модель, що отримала заводське маркування А08, призначаэться для здійснення пасажирських перевезень на приміських маршрутах.

Щодо технічної частини, новинка була створена з використанням шасі Asia Star, тоді як конструкція кузова, а також інтер'єр салону, це власна розробка українського підприємства. Модель доступна з трилітровим турбодизельним двигуном Weichai потужністю 103 к.с., який працює в парі з механічною п'ятиступінчастою КПП. Силова установка відповідає екологічному стандарту Євро-5.

Автобус, який пропонує рішення для перевізників, обладнаний 28 сідячими місцями, тоді як загальна місткість становить 43 пасажири.

2 приміських автобуси ZAZ A08 передано Роменській міській раді 3 лютого 2022

Офіційний дистриб’ютор автобусної техніки ZAZ, виробництва Запорізького Автомобілебудівного Заводу, компанія &l...

2 приміських автобуси ZAZ A08 передано «УКРГІДРОЕНЕРГО» 13 грудня 2021

Дилер Корпорації УкрАВТО - «Галичина-Авто», передала 2 автобуси приміської модифікації ZAZ A08, виробницт...

Передано ще 5 шкільних автобусів ZAZ A08 для громад Запорізької області 29 листопада 2021

Офіційний дистриб’ютор автобусної техніки ZAZ в Україні, компанія «Юніверсал Моторз Груп», яка вход...

 

slogan