ЗАЗ передав наступну партію шкільних автобусів ЗАЗ А08 територіальним громадам 26 жовтня 2020

Запорізький Автомобілебудівний Завод, єдине в Україні підприємство, що може виробляти автомобільну техніку по повному циклу, і входить до складу Української Автомобільної Корпорації, передав наступну партію автобусів ЗАЗ А08 «шкільний».

Згідно з умовами тендеру, в якому продукція українського підприємства стала переможцем, ще декілька автобусів ЗАЗ А08 «шкільний» було в строк передано трьом територіальним громадам. Відтепер, учні Долинської, Берестовської та Павлівської територіальних громад забезпечені новими автобусами, які обладнанні згідно всіх вимог до техніки такого роду. Забезпеченість територіальних громад автобусною технікою, яка дозволить учням діставатись до місць навчання, перевозити дітей до місць проведення змагань або ж здійснювати обслуговування екскурсій скоріше необхідність, ніж щось без чого можна обійтись.

Поставка чергової партії автобусної техніки від Запорізького Автомобілебудівного Заводу стала продовженням виконання взятих зобов’язань з тендером, згідно якого нові автобуси в модифікації «шкільний» мали надійти в регіони. Так, ЗАЗ А08 «шкільний» раніше отримали Розівська, Новоуспенівська, Акимівська та Веселовські об’єднані територіальні громади, а невдовзі техніка була передана Гуляйпольскій, Підгіргненській та Михайлівській громадам.

2 приміських автобуси ZAZ A08 передано Роменській міській раді 3 лютого 2022

Офіційний дистриб’ютор автобусної техніки ZAZ, виробництва Запорізького Автомобілебудівного Заводу, компанія &l...

2 приміських автобуси ZAZ A08 передано «УКРГІДРОЕНЕРГО» 13 грудня 2021

Дилер Корпорації УкрАВТО - «Галичина-Авто», передала 2 автобуси приміської модифікації ZAZ A08, виробницт...

Передано ще 5 шкільних автобусів ZAZ A08 для громад Запорізької області 29 листопада 2021

Офіційний дистриб’ютор автобусної техніки ZAZ в Україні, компанія «Юніверсал Моторз Груп», яка вход...

 

slogan