Запорізький Автомобілебудівний Завод презентував новий приміський автобус ЗАЗ А-08 5 жовтня 2020

Запорізький Автомобілебудівний Завод, який входить до складу Української Автомобільної Корпорації, в рамках виставки "АгроЕкспо-2020" , презентував новинку - автобус ЗАЗ А08 в модифікації "приміський".

Найбільший автовиробник в Україні, єдине підприємство, що володіє можливостями виробництва автомобільної техніки по повному циклу, Запорізький Автомобілебудівний Завод, на агрофорумі "АгроЕкспо-2020", презентував новий автобус малого класу. Модель, що отримала заводське маркування А08, призначаэться для здійснення пасажирських перевезень на приміських маршрутах.

Щодо технічної частини, новинка була створена з використанням шасі Asia Star, тоді як конструкція кузова, а також інтер'єр салону, це власна розробка українського підприємства. Модель доступна з трилітровим турбодизельним двигуном Weichai потужністю 103 к.с., який працює в парі з механічною п'ятиступінчастою КПП. Силова установка відповідає екологічному стандарту Євро-5.

Автобус, який пропонує рішення для перевізників, обладнаний 28 сідячими місцями, тоді як загальна місткість становить 43 пасажири.

12 шкільних автобусів передано Житомирській ОДА 6 жовтня 2021

Офіційний дилер Корпорації УкрАВТО – Галичина-Авто, згідно умов тендеру, передав  дванадцять шкільних авто...

Автоцентр «Хмельниччина-АВТО» передав шкільні автобуси територіальним громадам Чернівецької області 5 жовтня 2021

Офіційний дилер «Української Автомобільної Корпорації» – Автоцентр «Хмельниччина-Авто»,...

Передано ще 5 шкільних автобусів Запорізькій ОДА 29 вересня 2021

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух вручив п´ять комплектів ключів від новеньк...

 

slogan