Компанія Юниверсал Моторз Груп презентувала продукцію брендів ЗАЗ та LS TRACTOR на Національному Сорочинському ярмарку 2018 22 жовтня 2018

З 26 по 29 вересня 2018 року в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області відбудеться Національний Сорочинський ярмарок – це універсальна виставка-ярмарок, яка розміщується на площі 16 гектарів під відкритим небом, щорічно збирає від тисячі до півтори тисячі учасників, яку зазвичай відвідують більше  500 тисяч гостей, тисячі художніх колективів і окремих виконавців. Про рівень і значимість заходу також свідчить той факт, що виставку відвідують десятки іноземних делегацій, сотні журналістів і перші особи держави.

Компанія «Юніверсал Моторз Груп», що входить до складу Української Автомобільної Корпорації, регулярно бере участь в даному заході.

Компанія «Юніверсал Моторз Груп» презентує автомобілі ZAZ, найбільш затребувані на ринку перевезень малих вантажів – це LANOS Cargo вантажопідйомністю до 530 кг і VIDA Cargo вантажопідйомністю до 750 кг.

На стенді компанії «Юніверсал Моторз Груп» детальніше можна було ознайомитися з автомобілем ZAZ VIDA Cargo, брендований як автомобіль виїзної бригади сервісної служби тракторів LS TRACTOR.

Весь модельний ряд автомобілів, який буде представлений увазі відвідувачів ярмарку, є в наявності в дилерській мережі компанії «Юніверсал Моторз Груп».

Юніверсал Моторз Груп презентувала приміський автобус А08 в рамках виставки City Trans Ukraine-2019 2 квiтня 2019

  28 і 29 березня в Києві на території НСК «Олімпійський» відбулася виставка City Trans Ukraine-201...

ЗАЗ запустив виробництво нового автобуса 22 березня 2019

Запорізький Автомобілебудівний Завод (входить в структуру Української Автомобільної Корпорації) починає виробництво н...

 

slogan