Компанія Юниверсал Моторз Груп презентувала продукцію брендів ЗАЗ та LS TRACTOR на Національному Сорочинському ярмарку 2018 22 жовтня 2018

З 26 по 29 вересня 2018 року в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області відбудеться Національний Сорочинський ярмарок – це універсальна виставка-ярмарок, яка розміщується на площі 16 гектарів під відкритим небом, щорічно збирає від тисячі до півтори тисячі учасників, яку зазвичай відвідують більше  500 тисяч гостей, тисячі художніх колективів і окремих виконавців. Про рівень і значимість заходу також свідчить той факт, що виставку відвідують десятки іноземних делегацій, сотні журналістів і перші особи держави.

Компанія «Юніверсал Моторз Груп», що входить до складу Української Автомобільної Корпорації, регулярно бере участь в даному заході.

Компанія «Юніверсал Моторз Груп» презентує автомобілі ZAZ, найбільш затребувані на ринку перевезень малих вантажів – це LANOS Cargo вантажопідйомністю до 530 кг і VIDA Cargo вантажопідйомністю до 750 кг.

На стенді компанії «Юніверсал Моторз Груп» детальніше можна було ознайомитися з автомобілем ZAZ VIDA Cargo, брендований як автомобіль виїзної бригади сервісної служби тракторів LS TRACTOR.

Весь модельний ряд автомобілів, який буде представлений увазі відвідувачів ярмарку, є в наявності в дилерській мережі компанії «Юніверсал Моторз Груп».

Вітаємо з прийдешнім святом Великодня! 16 квiтня 2020

Юніверсал Моторз Груп вітає усіх з прийдешнім святом Великодня!

АФ «ЮНІВЕРСАЛ МОТОРЗ ГРУП» - офіційний дистриб’ютор комерційної техніки ЗАЗ відновлює роботу автосалонів 7 квiтня 2020

 Юніверсал Моторз Груп заявляє про відновлення роботи автосалонів та дилерських центрів з 07 квітня 2020 року. Д...

МИ ПРАЦЮЄМО ОНЛАЙН 24 березня 2020

 

 

slogan