Компанія Юниверсал Моторз Груп презентувала продукцію брендів ЗАЗ та LS TRACTOR на Національному Сорочинському ярмарку 2018 22 жовтня 2018

З 26 по 29 вересня 2018 року в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області відбудеться Національний Сорочинський ярмарок – це універсальна виставка-ярмарок, яка розміщується на площі 16 гектарів під відкритим небом, щорічно збирає від тисячі до півтори тисячі учасників, яку зазвичай відвідують більше  500 тисяч гостей, тисячі художніх колективів і окремих виконавців. Про рівень і значимість заходу також свідчить той факт, що виставку відвідують десятки іноземних делегацій, сотні журналістів і перші особи держави.

Компанія «Юніверсал Моторз Груп», що входить до складу Української Автомобільної Корпорації, регулярно бере участь в даному заході.

Компанія «Юніверсал Моторз Груп» презентує автомобілі ZAZ, найбільш затребувані на ринку перевезень малих вантажів – це LANOS Cargo вантажопідйомністю до 530 кг і VIDA Cargo вантажопідйомністю до 750 кг.

На стенді компанії «Юніверсал Моторз Груп» детальніше можна було ознайомитися з автомобілем ZAZ VIDA Cargo, брендований як автомобіль виїзної бригади сервісної служби тракторів LS TRACTOR.

Весь модельний ряд автомобілів, який буде представлений увазі відвідувачів ярмарку, є в наявності в дилерській мережі компанії «Юніверсал Моторз Груп».

Компанія «Юніверсал Моторз Груп» АТ «УкрАВТО» запрошує на "День відкритих дверей на "ЗАЗ" 28 серпня 2019

Компанія «Юніверсал Моторз Груп» АТ «УкрАВТО» - офіційний дистриб'ютор автобусної техніки віт...

«День відкритих дверей» на ЗАЗі став доброю традицією 20 червня 2019

Компанія Юніверсал Моторз Груп, офіційний дистриб'ютор комерційної техніки і автобусів ЗАЗ, структурний підрозділ Кор...

Запорізький Автомобілебудівний Завод провів «День відкритих дверей» 28 травня 2019

22 травня 2019 року Запорізький Автомобілебудівний Завод спільно з дистриб'юторською компанією АФ "Юніверсал Моторз Г...

 

slogan