З 31 травня по 2 червня компанія «Юніверсал Моторз Груп» взяла участь в «ХVI Міжнародній виставці «Інтер-ТРАНСПОРТ» м. Одеса 31 травня 2017

З 31 травня по 2 червня в Одесі на території морського вокзалу Одеського порту пройшла ХVI Міжнародна виставка «Інтер-ТРАНСПОРТ». Міжнародний тиждень з торгівлі і транспорту традиційно присвячений до Дня Міжнародного Експедитора – щорічного форуму фахівців у галузі транспорту, експедирування та логістики, на якому ключові гравці ринку визначають тренди і обмінюються досвідом для досягнення нових цілей.

На експозиційному стенді компанії була представлена інформація про автомобілі, найбільш затребуваних на ринку перевезень малих вантажів – це ZAZ LANOS Cargo вантажопідйомністю до 530 кг і ZAZ VIDA Cargo вантажопідйомністю до 750 кг.

Автомобілі обладнані вже на конвеєрі заводу газобалонним обладнанням (ГБО) стандарту токсичності EURO-5. Дана модифікація автомобіля дозволяє своїм власникам значно скоротити статтю витрат на заправку автомобіля бензином, тим самим збільшити доходну частину свого бізнесу.

Фахівці успішно провели ряд переговорів з представниками малого бізнесу, виробничих підприємств і великих логістичних компаній.

Представлені автомобілі зарекомендували себе з позитивного боку, про що свідчать численні повторні звернення клієнтів за новими партіями автомобілів, які пропонує компанія «Юніверсал Моторз Груп».

Весь модельний ряд автомобілів, представлений увазі відвідувачів виставки, є в наявності в дилерській мережі компанії «Юніверсал Моторз Груп»

Компанія «Юніверсал Моторз Груп» АТ «УкрАВТО» запрошує на "День відкритих дверей на "ЗАЗ" 28 серпня 2019

Компанія «Юніверсал Моторз Груп» АТ «УкрАВТО» - офіційний дистриб'ютор автобусної техніки віт...

«День відкритих дверей» на ЗАЗі став доброю традицією 20 червня 2019

Компанія Юніверсал Моторз Груп, офіційний дистриб'ютор комерційної техніки і автобусів ЗАЗ, структурний підрозділ Кор...

Запорізький Автомобілебудівний Завод провів «День відкритих дверей» 28 травня 2019

22 травня 2019 року Запорізький Автомобілебудівний Завод спільно з дистриб'юторською компанією АФ "Юніверсал Моторз Г...

 

slogan