ЗАЗ Sens – «Абсолютний лідер продажів» 2013 року 18 лютого 2014

 

ЗАЗ Sens здобув звання «Абсолютний лідер продажів» за результатами 2013 року.

17 лютого 2014 року відбулася церемонія нагородження  популярного  Національного автомобільного  рейтингу-акції «Авторейтинг 2013». Модель ЗАЗ Sens вперше у своїй історії продажів в Україні отримала відзнаку за перемогу у номінації «Абсолютний лідер продажів».

За умовами акції, переможці визначалися відповідно до обсягів продажів моделей за минулий рік. Таким чином, визначали переможця безпосередньо автовласники – покупці, які протягом цілого року «голосували» за певну модель своїми гаманцями.

Народне голосування й визначило переможця, яким став ЗАЗ Sens із результатом 7096 проданих авто, значно випередивши свого найближчого суперника більше ніж на 1 500 авто.Таким чином, ЗАЗ Sens отримав першість народного вибору серед більш ніж400моделей усіх автомобільних брендів. Саме стільки із них було представлено на українському ринку нових легкових автомобілів у 2013 році. Модель стала лідером продажів у 17 областях України!

img_4238«Здобутий результат є підтвердженням довіри наших покупців до бренду ЗАЗ. Адже цього року нам вдалося отримати першість не лише серед моделей, а й серед усіх автомобільних брендів автомобільного ринку України». – коментує успішність бренду Андрій Залуцький, Генеральний директор Філії «АвтоЗАЗ-сервіс».

На думку Андрія Залуцького, успіх ЗАЗ Sens у 2013 році закономірний. Адже модель стала однією із найдоступніших у своєму класі завдяки її лояльному ціновому позиціонуванні протягом усього року.Варто відзначити, що ЗАЗ Sens покращив свій минулорічний показник продажів на 4%, що говорить про утримання його репутації як надійного автомобілю – якісного та невибагливого у користуванні, що перевірено роками експлуатації в умовах вітчизняних доріг.

3_04Важливими складовими успіху ЗАЗ Sens серед автолюбителів є й постійна робота виробника щодо розширення комплектацій автомобілів, введення нових опцій. Зокрема, усі комплектації ЗАЗ Sens 2014 модельного року доповнилися новими опціями комфорту та безпеки. Зокрема, у моделі з’явилася така функція, як підігрів зовнішніх дзеркал. Останні, до речі, «отримали» повторювачі повороту. Серед інших змін у комплектації моделі також протитуманні фари, бічні молдинги та оновлена модель приладів. Модель може комплектуватися кондиціонером та ГБО.

Автомобілі бренду ЗАЗ завжди користувалися визнанням серед українських автолюбителів. Так, ЗАЗ Lanos здобував перемогу в акції «Авторейтинг» у номінації «Абсолютний лідер продажів» 6 років поспіль – з 2006 по 2011 роки. Кращим доступним автомобілем 2012 року серед усіх автомобілів на українському авторинку став ЗАЗ Forza. А «підхопив» естафету першості ЗАЗ VIDA, ставши кращим доступним автомобілем у 2013 році.

Нагадаємо, що у 2013 році усі авто модельного ряду ЗАЗ сертифіковані відповідно до екологічного стандарту Євро-4.

На автомобілі ЗАЗ розповсюджується сервісна гарантія у 3 роки, або ж 100 тис. км пробігу. При цьому міжсервісний інтервал становить 15 тис. к

Відвідайте сторінки ЗАЗ в соціальних мережах:.jpg_02 _-_ .jpg_01

 

Літні знижки на ЗАЗ Vida! 31 липня 2017

Ціни на флагманську модель лінійки ЗАЗ знижені до 11%, що дозволить заощадити до 28 тис. грн бюджету при придбанні ав...

Автомобіль ЗАЗ-966 святкує п'ятдесятиріччя 6 березня 2017

Виробництво автомобіля почалося в 1967 г. і тривало до 1972 року. Поряд з базовими модифікаціями автомобілів &la...

ЗАЗимуємо разом!!! 21 листопада 2016

Фінальний розпродаж автомобілів ZAZ!

 

slogan